Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyVarta Powerpack: Mobilní nabíječka, kterou můžete připevnit na klíče

Varta Powerpack: Mobilní nabíječka, kterou můžete připevnit na klíče

Funkce mobilních telefonů přibývají, ale výdrž baterie nikoli. Často je tak nutné řešit situace, kdy akumulátor zařízení nevydrží ani jeden pracovní den. Obtížná situace je to zvláště v případě, kdy jste na cestách. Pokud často řešíte vybitý smartphone před příchodem domů, může být pro vás praktickou volbou externí zdroj Varta Powerpack, který je nabízen v pěti barevných variantách.

Nová mobilní energetická banka značky Varta nabízí kapacitu 2 600 mAh a má hmotnost pouze 66 gramů, takže ji bez obav umístíte na klíče a můžete ji tak mít vždy u sebe. Powerpack obsahuje klasický USB port (5V/1.0A), není tedy problém ho využít také k nabíjení MP3 přehrávačů a jiných zařízení. O stavu úrovně nabití uživatele informují diody.

Na tuzemském trhu se externí akumulátor Varta Powerpack 2 600 mAh prodává za doporučenou cenu 299 korun. Součástí balení je kromě powerbanky také půlmetrový microUSB kabel.

Varta_Powerpack_2600_3

Zdroj: Varta

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře