Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVarta LCD Powerbank je malá přenosná elektrárna na cesty

Varta LCD Powerbank je malá přenosná elektrárna na cesty

Pokud se právě poohlížíte po kvalitní powerbance, protože před příchodem domů často řešíte vybitý mobil, možná vám do oka padne nová powerbanka od Varta s kapacitou 18 200 mAh. Její kapacita bezproblémů umožňuje několikrát nabít nejen mobilní telefon, ale také například i tablet.

Powerbanka je osazena dvěma USB porty (2,4 A a 1 A), které nabízí možnost nabíjet dvě zařízení najednou. Jednoduše tak můžete dobít smartphone a tablet současně.

O stavu nabíjení, ale také připojených zařízení informuje integrovaný podsvícený displej. Ten zobrazuje využití jednotlivých USB portů a aktuální zbývající energii v procentech.  Z praktických vlastností potěší přítomnost základní „LED svítilny“ přímo v těle zařízení, která vzhledem ke kapacitě powerbanky nabízí skoro „nekonečné“ svícení.

V balení nechybí přiložený microUSB kabel. Z bezpečnostních prvků nechybí senzor, který hlídá přebití, přehřátí či hluboké vybití powerbanky. Nechybí ani ochrana proti přepětí pro baterie samotné powerbanky.  Samozřejmostí je také ochrana proti zkratu.

Doporučená cena powerbanky Varta LCD Powerbank je stanovena na 1 199 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře