Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVánoce s příběhy Starého zákona od českých vývojářů ze Simopt

Vánoce s příběhy Starého zákona od českých vývojářů ze Simopt

Společnost Simopt, vydavatel elektronických multimediálních knih, si připravila dárek pro všechny milovníky digitální knih. Webová verze titulu „8 příběhů Starého zákona“ je nyní k dispozici zdarma. Kniha je dostupná také pro tablety (iOS a Android) s příjemnou vánoční slevou za cenu 20 korun (0,99 dolaru).

V této multimediální knize naleznete ilustrované příběhy Starého zákona, krátké filmy, které je možné pustit také jako jeden celkový animovaný film, a hry, které volně navazují na dějovou linii a rozvíjejí logické myšlení, paměť, tvůrčí schopnosti a představivost dítěte. Na konci každého příběhu je interaktivní kvíz, ve kterém si můžete přezkoušet získané znalosti.

Tato kniha umožňuje mimo jiné vkládat své poznámky, záložky, měnit velikost písma a dokonce jazyk, kterým je napsána. Na výběr je zvukomalebná „staročeština“, vycházející z Bible kralické a současný jazyk, kterým mluví dnešní děti.

[appbox appstore id730354207]

[appbox googleplay cz.simopt.amos.osmpribehu]

Všechny knihy od tohoto vydavatele naleznete také na books.simopt.cz.

unnamedZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře