Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyV programu Xbox Live Gold se objeví Star Wars Jedi Starfighter a...

V programu Xbox Live Gold se objeví Star Wars Jedi Starfighter a další

Microsoft připravil na dlouhé listopadové večery pro předplatitele služby Xbox Live Gold další atraktivní nabídku. Ti se už tradičně mohou těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daugther

Dostupnost: 1. do 10. 11 pro Xbox One

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter je adventura, která v sobě spojuje prvky vyšetřování, objevování a akce, zasazené do temného prostředí viktoriánského Londýna, kde se odehrává záhadný příběh obestírající vaši adoptivní dceru. Vývoj příběhu budou ovlivňovat vaše dedukce až do samotného ohromujícího vyvrcholení.

The Final Station

Dostupnost: 16. 11.až 15. 12 pro Xbox One

V tomto postapokalyptickém dobrodružství se všude vyskytují nakažení lidé a vaším cílem je bezpečně dopravovat pasažéry po kolejích z jednoho místa na druhé. Budete muset dbát na to, aby váš vlak byl provozuschopný, hledat přeživší a dostat se do každé další stanice za každou cenu.

Star Wars Jedi Starfighter

Dostupnost: 1. až 15. 11 pro Xbox One a Xbox 360

Prožijte znovu události, které předcházely epizodě II Hvězdných válek ve hře Star Wars Jedi Starfighter. Galaxie se zmítá v chaosu a Adi Gallia je vyslána jedijskou Radou vyšetřit nepokoje v systému Karthakk. Poletíte s ní novým prototypem jedijského hvězdného bitevníku, v němž budete muset manévrovat před nepřítelem, ničit jeho lodě a přenést boj do Obchodní federace.

Joy Ride Turbo

Dostupnost: 16. až 11 pro Xbox One a Xbox 360

V této hře budete provádět šílené kaskadérské kousky. Zažijete třeba skákání z útesů a další bláznivosti.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • The Outer Worlds
  • Afterparty
  • Lonely Mountains: Downhill
  • Secret Neighbor
  • LEGO Star Wars III
  • Minit
  • Subnautica (od 7. listopadu)
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře