Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyV prodeji jsou nová herní sluchátka ADATA XPG EMIX H20

V prodeji jsou nová herní sluchátka ADATA XPG EMIX H20

Společnost ADATA zařadila do nabídky nový herní headset XPG EMIX H20. Díky virtuálnímu 7.1 surround zvuku, 50mm high-fidelity reproduktorům a RGB podsvícení mají sluchátka hráčům přinést „úplně novou úroveň herních zážitků“.

Mít představu o tom, co se děje okolo, je základním předpokladem vítězství v mnoha herních bitvách. Bez toho bude mít protivník stále navrch a překvapí vás v situacích, kdy to nejméně čekáte. EMIX H20 pomohou vychýlit citlivou ručičku herních vah ve váš prospěch díky virtuálnímu 7.1 surround zvuku. Ten vám umožní slyšet přátele i protivníky, ať už budou před vámi nebo za vámi, vždy na ně budete připraveni. V kombinaci s reproduktory o průměru 50 milimetrů EMIX H20 nabízejí slušný zvuk s širokým rozsahem a optimalizovanými basy.

Kromě slušné kvality zvuku je důležitou charakteristikou dobrých herních sluchátek také pohodlné používání. Zejména pro zapálené hráče, kteří je mají na uších dlouhé hodiny. Právě proto jsou EMIX H20 odlehčená, takže ani při dlouhých herních seancích neunaví hráčské uši přílišnou hmotností.

XPG EMIX H20 mají navíc i nastavitelný mikrofon, takže hráči mohou mluvit přímo do něj a nemusí tak svým spoluhráčům opakovat důležité pokyny. Ovladač obsahuje tlačítka pro regulaci hlasitosti nebo vypnutí mikrofonu, ale také pro ovládání RGB podsvícení s efektem dýchání.

Doporučená koncová cena headsetu EMIX H20 činí 999 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře