Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyV Google Play jsou dostupné nové aplikace AVG Cleaner a AVG Image...

V Google Play jsou dostupné nové aplikace AVG Cleaner a AVG Image Shrinker

Výrobce antivirového softwaru AVG uvedl na trh dvě nové aplikace. Jedná se konkrétně o AVG Cleaner a AVG Image Shrinker, které jsou zdarma k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. První aplikace je určena pro zvýšení výkonu smartphonů a tabletů, druhá pomáhá uživatelům snadněji sdílet jejich obrázky a fotografie.

AVG Cleaner mimo to umožňuje také sledovat prostor pro ukládání dat, v případě potřeby pak vytvoří více místa smazáním nepotřebných souborů. Aplikace obsahuje i nástroje pro automatický monitoring paměti a úložného prostoru zařízení, odstraňování souborů a také pro naplánování pravidelných kontrol.

Druhý program, AVG Image Shrinker, pomáhá naopak uživatelům snadněji sdílet jejich obrázky a fotografie. Tato bezplatná aplikace redukuje velikost obrázků, čímž umožňuje jejich nahrávání na webové stránky, do MMS, emailu nebo na Facebooku, Pinterest, Instagram nebo Picasa a další populární sociální sítě přímo z menu.

Zmenšením velikosti fotografie nebo obrázku ušetří uživatel nejen místo a náklady, ale také čas na posílání nebo sdílení fotek a obrázků.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/AVG Cleaner/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře