Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV Česku se začal prodávat širokoúhlý monitor Philips BDM3470UP

V Česku se začal prodávat širokoúhlý monitor Philips BDM3470UP

Vylepšený ultrawide monitor Philips BDM3470UP, který právě dorazil do tuzemských obchodů, nabízí širokou škálu funkcí a technologií pro podporu produktivity a kvalitního zážitku jak v kanceláři, tak doma.

Širokoúhlý IPS panel s rozlišením 3 440 × 1 440 px, úhlopříčkou 34 palců a poměrem stran 21:9, by měl zaručit dostatečnou jemnost obrazu a zároveň i živé barvy a ostrý obraz. Uživatelé se mohou těšit také na široké pozorovací úhly 178 stupňů horizontálně a 178 stupňů vertikálně a technologie SmartUniformity se stará o to, aby nedocházelo k fluktuacím v barevném podání a jasu displeje.

Díky SmartErgoBase si najde optimální pracovní polohu snad úplně každý.  Tento stojan umožňuje nastavit ideální výšku, náklon, natočení monitoru nebo jeho obrácení do vertikální polohy. V potřebné konektivitě jsou zahrnuty USB 3.0 porty, HDMI pro maximální univerzálnost a také stereo reproduktory. Díky funkci MultiView lze k monitoru připojit různá zařízení a sledovat tak obsah z vícero zdrojů současně. A pokud by uživatelé potřebovali ještě více místa, díky tenkému rámečku lze vytvořit vícemonitorová řešení.

Monitor Philips BDM3470UP je již na trhu dostupný za doporučenou cenu 16 739 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře