Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV aplikaci 2GIS nově najdete informace o vinobraních v Praze

V aplikaci 2GIS nově najdete informace o vinobraních v Praze

Za oslavami vinné révy nemusíte jezdit až do moravských sklípků, řada akcí proběhne v září i na několika místech v Praze. Kde se konají a jak se tam dostanete zmapovala mobilní aplikace 2GIS.

Nejenom podniky, státní instituce či služby, ale nově také nejvýznamnější akce u příležitosti vinobraní naleznete v aplikaci 2GIS. Stačí do ní od 1. září zadat slovo vinobraní a okamžitě se dozvíte, kde ve vašem okolí slavnosti proběhnou. Součástí informačního systému bude odkaz na webové stránky akce, název akce a místo konání. Praktickým pomocníkem bude také plánovač trasy. Z místa, kde se právě nacházíte, zobrazí 2GIS cestu na zvolenou akci autem nebo s využitím pražské hromadné dopravy.

Informační systém s mapami 2GIS můžete používat online na webových stránkách www.2gis.cz. Všechny funkce a mapy jsou dostupné také prostřednictvím offline aplikace pro smartphony a tablety. Díky tomu fungují mapy i na místech, kam nedosáhne WiFi či mobilní signál. Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení v App Store a Google Play.

[appbox appstore id481627348]

[appbox googleplay ru.dublgis.dgismobile]

2GIS_zdroj_freeimages.com_04

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře