Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyUživatelé aplikace iCoach mohou zapálit virtuální prskavku na digitální mapě Evropy

Uživatelé aplikace iCoach mohou zapálit virtuální prskavku na digitální mapě Evropy

Kampaň „Ex-kuřáci jsou nezastavitelní“ pokračuje dál. Nyní až do 30. října mohou bývalí kuřáci a uživatelé mobilní aplikace iCoach oslavit svůj úspěch tím, že zapálí virtuální prskavku na digitální mapě Evropy. Mapu mohou použít i ti, kteří se snaží svého příbuzného, partnera či kamaráda přimět k tomu, aby se vzdal cigaret.

Předposlední říjnový den pak bude v Bruselu mapa se všemi zapálenými prskavkami slavnostně odhalena. Tohoto úkolu se ujme Vytenis Andriukaitis, evropský komisař zodpovědný za zdraví a bezpečnost potravin.

„Přísná kontrola spotřeby tabáku podporovaná zvyšováním povědomí o následcích kouření prostřednictvím projektů jako je například iniciativa „Ex-kuřáci jsou nezastavitelní“, je zásadní pro zlepšení veřejného zdraví v zemích EU. Zvítězit nad závislostí na tabáku je úspěch, který může změnit váš život. Proto 30. října slavíme úspěch tisíců bývalých kuřáků, kteří „jasně září“ v celé Evropě. Blahopřeji jim všem – jsou inspirací pro ty, kteří se rozhodli přestat kouřit a zatím se jim to nepovedlo,“ řekl komisař Vytenis Andriukaitis.

Současná podoba aplikace iCoach představená v únoru dosud zaznamenala 26 296 nových registrací. To znamená více než 26 tisíc nových uživatelů aplikace, jejímž cílem je pomoci zbavit se závislosti na tabáku. Od roku 2011, kdy byla aplikace poprvé spuštěna, 36 % jejích uživatelů uvedlo, že přestalo kouřit během tří měsíců do registrace. Kromě zdravotního přínosu to znamená i celkovou úsporu ve výši 262 milionů eur.

Aplikaci iCoach pro Android a iOS si můžete stáhnout zdarma.

[appbox appstore id971789135]

[appbox googleplay com.brandnewhealth.icoach]

8 2 3

4 6 7

Zdroj: iCoach

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře