Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyUžitečný fígl! Zoomování v Google Maps jednou rukou

Užitečný fígl! Zoomování v Google Maps jednou rukou

Google Maps, díky kterým se neztratíte, asi není potřeba nikomu dlouze představovat, avšak na webu se před několika hodinami objevilo video, které odhaluje nové gesto umožňující pohodlné přibližování a oddalování obsahu, pokud telefon držíte v jedné ruce.

Funkčnost gesta byla potvrzená u aplikací pro operační systémy iOS a Android. Celá věc je nesmírně jednoduchá a proto je až s podivem, že se na vše přišlo až nyní.

Postačí dvakrát poklepat na displej s tím, že napodruhé musíte posunout prst (nahoru či dolů, záleží na tom, jestli chcete obsah přiblížit nebo oddálit).

Opravdu jednoduché. Na to, jak to celé funguje, se podívejte na videu.

Zdroj: Daily Mail

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. neuvěřitelné – autor opět objevil Ameriku – no třeba to bude tím jarem za okny…
    Pro fajnšmekry – nokia mapy umožňují zvětšovat/zmenšovat měřítko mapy (zoomování je pouze přiblížení – tak si ty anglické výrazy odpusťte, když jim nerozumíte) i jen jediným dotykem – kouzelná transparentní tlačítka + a – třeba to taky jednou google okopíruje 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře