Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyUž jste viděli druhý Easter Egg v Androidu 4.1 Jelly Bean?

Už jste viděli druhý Easter Egg v Androidu 4.1 Jelly Bean? [video]

Co se stane, když spustíte hlasové vyhledávání v Androidu 4.1 Jelly Bean a řeknete „do a barrel roll“? Ještě než budete dále číst, běžte to vyzkoušet, samozřejmě za předpokladu, že vlastníte chytrý telefon Galaxy Nexus s aktualizovanou verzí tohoto operačního systému.

První zmínka o velikonočním vajíčku (z anglického termínu easter egg) v novém Androidu se začala webem šířit ihned po úvodní konferenci Google I/O. Pokud jste přešli do nabídky Nastavení  – O zařízení a zde několikrát rychle klikli na položku Verze Androidu: 4.1, objevil se velký červený želé bonbón.

Druhý easter egg je pak věrnou kopií svého webového sourozence. Když frázi „do a barell roll“ zadáte do vyhledávání v Chromu nebo ji vyslovíte v hlasovém vyhledávání Androidu 4.1, vyhledávač, respektive obraz na displeji smartphonu, udělá otočku o 360 stupňů.

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře