Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyUtajovaný smartphone Fujitsu dosáhl v testu AnTuTu výsledku 25 458 bodů

Utajovaný smartphone Fujitsu dosáhl v testu AnTuTu výsledku 25 458 bodů

Dosud nepředstavený smartphone společnosti Fujitsu absolvoval populární syntetický benchmark AnTuTu, v němž dosáhl impozantního výsledku 25 458. Předsériový vzorek chytrého telefonu měl krycí název FJDEV001 a běžel na nejnovějším Androidu 4.2.2 Jelly Bean.

Dále z výpisu víme, že v nitru telefonu na frekvenci kolem 1,7 GHz tikal vícejádrový, patrně čtyřjádrový, procesor Snapdragon od Qualcommu. Že by Snapdragon 600?

Jeden z japonských blogů se domnívá, že dosud nepředstavené zařízení, na jehož zadní straně najdeme dvanáctimegapixelový fotoaparát se světelností f/2.4, začne prodávat operátor NTT DoCoMo.

Zda se bude telefon prodávat také v Evropě, není jisté. Firma Fujitsu nicméně na začátku roku ohlásila, že plánuje dobýt starý kontinent, kde už kdysi působila.

Evropské portfolio produktů postaví především na smartphonech s Androidem. Je tedy možné, že i tento dosud utajovaný model se nakonec dostane i k evropským zákazníkům.

FujitsuZdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře