Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyÚspěšná česká aplikace Vocabulary Miner s 2000 balíčky ke stažení

Úspěšná česká aplikace Vocabulary Miner s 2000 balíčky ke stažení

Aplikace Vocabulary Miner od studia SKOUMAL pomohla za první rok existence mnoha studentům jazyků, kteří ji denně používají pro rozšiřování své slovní zásoby. S novou verzí přichází možnost stáhnout hotové balíčky slovíček pro různá témata a učebnice.

„Nově jsou balíčky pro mnoho jazyků pouze na klik vzdáleny od studentů. Navíc kdokoliv může nové balíčky přidávat a obohatit tak společnou databázi,“ říká Vláďa Skoumal, zakladatel studia SKOUMAL. V rámci testovacího provozu vzniklo přes 2000 balíčků slovíček nejrůznějších témat a jazyků, další rychle přibývají.

Mnoho uživatelů oceňovalo praktický mechanizmus učení slovíček, ale před učením bylo nutné ručně zadat slovíčka do aplikace. Tento postup je ale vhodný spíše pro pokročilé studenty, kteří si chtějí připravovat své vlastní specifické balíčky slovíček.

Autoři zapracovali i na dalších drobnostech, které aplikaci posunují kupředu. „Aplikace je pro uživatele celkově příjemnější. Rozšířili jsme možnosti přihlášení a zlepšili synchronizaci napříč zařízeními,“ vysvětluje Jan Hanzelka, koordinátor projektu. V letošním roce přibude k Android a iOS aplikaci ještě webové rozhraní pro snazší vytváření balíčků na počítači.

Zachována zůstává oblíbená flashcards metoda učení slovíček. Pouhým tahem prstu třídíte slovíčka na tři kopičky podle úrovně znalosti. Aplikace pak chytře zkouší ze slovíček, které ještě potřebují procvičit a občas je proloží nějakým už naučeným, aby se znovu osvěžilo.

Výběr funkcí:

– Rozsáhlá databáze slovíček
– Rozdílná téma, učebnice a jazykové úrovně
– Podpora mnoha jazyků
– Vytvořte a sdílejte své vlastní balíčky
– Aplikace pracuje offline
– Audio výslovnost
– Statistiky
– Synchronizace napříč více zařízeními
– Bezpečné zálohování dat na náš server

Cena a dostupnost:

Zdarma na AppStore a Google Play. Nyní sleva na Premium: neomezené stahování hotových balíčků za 1 dolar na rok.

[appbox appstore id1114266792]

[appbox googleplay com.vocabularyminer.android]

Podporované jazyky:

Vhodné pro učení jakéhokoliv jazyka, prostředí přeloženo do češtiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře