Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyUšetřete 540 korun, pět placených iOS aplikací je dnes zdarma!

Ušetřete 540 korun, pět placených iOS aplikací je dnes zdarma!

Nestává se každý den, že byste si mohli zdarma stáhnout aplikace, které se normálně prodávají za sto či dvě stě korun. A teď si představte, že dnes se takových možností sešlo hned několik!

Jednou z pěti aplikací, která vám dnes ušetří celých deset dolarů je Documents to Go. Pokud si pak stáhnete všech pět aplikací, jež vám nyní představíme, dohromady ušetříte celých 540 korun!

Jak už jsme řekli, téměř 200 korun vám ušetří aplikace Documents to Go. Můžete ji využívat namísto Microsoft Office – umožní vám vytvářet textové dokumenty, tabulky a prezentace.

documents-on-the-go

[appbox appstore 317117961]

Další aplikací našeho slevového výběru je OPlayer Pro, za níž tvůrci normálně chtějí 60 korun. Tato video aplikace podporuje několik přehrávaných formátů a kodeků včetně AVI, MKV, MOV, WMV. Vedle této video aplikace je nyní zdarma dostupná i podobná aplikace AVPlayer Plus Pro.

OPlayer-Pro

[appbox appstore 887339711]

avplayer-plus-pro

[appbox appstore 845038867]

Pokud se nezajímáte o přehrávání videa, ale raději chatujete, mohla by vám udělat radost aplikace Ventrilode. Za tuto aplikaci normálně zaplatíte 100 korun, nyní ji však můžete mít také zcela zdarma. Co se samotných funkcí aplikace týče, Ventrilode se zaměřuje na možnost chatování s vašimi přáteli během hraní, vyzkoušejte, uvidíte.

Ventrilode

[appbox appstore 486115720]

Poslední aplikací našeho nedělního slevového výběru je MoviePro, mocný editor videí, který vám umožní aplikovat slow-motion, zazoomovat, natočit tiché video a stovky dalších věcí. Doporučujeme dokonce i pokud natáčení videí zrovna moc neholdujete – člověk nikdy neví, jestli se mu tato aplikace jednou nebude hodit. Pokud si ji stáhnete dnes, ušetříte 100 korun!

MoviePro

[appbox appstore 547101144]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře