Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUpírské MMORPG Dark Legends už je v Google Play

Upírské MMORPG Dark Legends už je v Google Play

Vývojáři ze studia Spacetime Studios, které má svědomí známé tituly Pocket Legends a Star Legends, dnes oficiálně uvedli upírské MMORPG Dark Legends. Příběh této hry se točí kolem nikdy nekončícího krvavého boje mezi upíry, vlkodlaky a lidským druhem.

Připraveno je pro vás velké množství misí, v nichž se budete muset pěkně ohánět, abyste je dokončili. Během hraní lze pak vaší postavu modifikovat. Údajně je možné vylepšovat její vzhled, vybavení a především schopnosti.

Dark Legends je z Google Play ke stažení zcela zdarma. Protože je hra multiplatformní, můžete si jí zahrát i na zařízeních s iOS (uvedena prý bude co nevidět) nebo ve vašem webovém prohlížeči Google Chrome.

?Národ upírů přežíval od nepaměti ve stínu lidské civilizace jako pověst a pověra. Rozvoj technologií a expanze lidského druhu však nakonec odhalila existenci těchto tvorů celému světu a z dříve obávaného predátora se rázem stala lovná zvěř?.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře