Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyUnkilled: Nová FPS pecka od Čechů z Madfinger Games

Unkilled: Nová FPS pecka od Čechů z Madfinger Games

Dead Trigger a Dead Trigger 2 byla dvojice akčních her, která si díky skvělé hratelnosti a grafice našla hromadu fanoušků po celém světě. Tvůrci této dvojice nyní přicházejí se zcela novým titulem Unkilled

Ačkoliv je Unkilled zcela nová hra, něco z Dead Trigger si stejně ponechala. Unkilled je opět zasazená do zombie zamořeného světa a opět přichází s nádhernou grafikou a hromadou dalších příjemných vychytávek, které hráčům na mobilech zpříjemní herní zážitek, ale přitom je neokradou o pocit dobře odvedené práce.

V Unkilled se stanete členem jednotky WOLFPACK, která má za úkol najít a eliminovat zombie nákazu. Ta nyní vypukla v New Yorku, je ovšem jasné, že u prostého pobíhání v ulicích mezi mrakodrapy nezůstane. Madfinger Games umí měnit herní prostředí jako na běžícím páse, což předvádějí i v Unkilled. Postupně nás tedy čekají nejrůznější lokace a to včetně těch, které se odehrávají na odlehlejších místech planety.

Po zklamání, které Madfinger Studios pocítili při vydání Dead Trigger (vysoká míra pirátství), přešlo studio na free-to-play prodejní model a nejspíše už tu zůstane. Také Unkilled je free-to-play akční hra, což znamená, že si ji můžete stáhnout a  hrát zdarma a ve hře si pak dopřát nějaké bonusy za peníze.

Unkilled vyšla pro mobily a tablety s Androidem a iOS. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách hry.

[appbox googleplay com.madfingergames.unkilled]

[appbox appstore 969488951]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře