Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUnikly specifikace mobilu HTC One XXL. Čyřjádrový procesor, 2 GB RAM a...

Unikly specifikace mobilu HTC One XXL. Čyřjádrový procesor, 2 GB RAM a velký HD displej

Světovými servery kolují údajné specifikace nového mobilního telefonu HTC s operačním systémem Android. Přístroj s názvem One XXL měl být přímým konkurentem modelu Galaxy Note. Nakonec se ale ukazuje, že bude přeci jen o něco menší.

Jeho hardwarové specifikace, pokud se časem potvrdí, jsou špičkové. Telefon poběží na poslední verzi Androidu a k ovládání bude sloužit dotykový displej úhlopříčky 4,7 palce s HD rozlišením, typickým pro dnešní telefony s Androidem nejvyšší třídy.

K záznamu momentek a Full HD videí bude připraven osmimegapixelový fotoaparát s funkcí automatického ostření. Srdcem telefonu je pak čtyřjádrová SoC jednotka z nové rodiny Snapdragon S4. Operační paměť je zastoupena kulatými 2 gigabajty.

Všechny informace berte prosím s rezervou, nemusí se totiž nakonec ukázat jako úplně pravdivé. Pokud se ale potvrdí, máme tu bez diskuze adepta na pozici jednoho z nejvýkonnějších smartphonů s Androidem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře