Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyUnikly fotografie připravovaného supersmartphonu Oppo Find 7

Unikly fotografie připravovaného supersmartphonu Oppo Find 7

Čínské Oppo připravuje špičkový android Find 7, který by se měl začít zanedlouho prodávat. Na internet unikly fotografie, které prozrazují design telefonu i podobu prodejního balení.

Server it168.com zveřejnil fotografie připravovaného vrcholného smartphonu od Oppo. Novinka s označením Find 7 bude přímo navazovat na model Find 5. Design se nijak výrazně nezměnil.

Nové Oppo dostane procesor Snapdragon 801 a 3 GB paměti RAM. Operačním systémem je Android v nejnovější verzi 4.4 KitKat.

Displej s úhlopříčkou 5,5 palce bude mít v závislosti na modelu rozlišení Full HD (1 080 × 1 920 px) nebo QHD (1 440 × 2560 pixelů). Telefon by měl disponovat také nadprůměrným fotoaparátem. Jeho rozlišení ale stále nebylo upřesněno. Dřívější zprávy hovořily o tom, že nabídne monstrózní rozlišení padesát megapixelů.

Datum oficiálního představení očekávaného mobilu stále známějšího čínského výrobce, který chce letos uspět i v Evropě, zatím není známo.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/oppofind777/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře