Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyUnikl oficiální snímek smartphonu Nexus 5. V Google Play se také objevila...

Unikl oficiální snímek smartphonu Nexus 5. V Google Play se také objevila informace o ceně!

V internetovém obchodu Google Play se na okamžik ukázala oficiální fotografie netrpělivě očekávaného Nexusu 5. Zveřejněna byla také doporučená cena základní verze s 16 GB paměti. V USA za nový referenční Android zaplatí 349 dolarů. Pro evropský trh se bohužel počítá s nenáviděným přepočtem dolar = euro. Proto počítejte s cenou kolem 9000 korun.

Při pohledu na obrázek si můžete všimnout, že Google v novém Androidu 4.4 celkem výrazně přepracoval launcher  – zmizely černé pruhy ve spodní a horní části obrazovky (zobrazovací plocha se tak opticky zvětší), nové jsou ikony aplikací Fotoaparát a Telefon. Faceliftem prošel také grafický symbol poštovního klienta GMail.

Znovu si pak můžete všimnout změny barvy v prvcích notifikační lišty. Ta se z původní modré barvy změnila na šedou.

nexus5-plnavelkostZdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. No, na notifikační liště bych viděl radši výraznější gradient do černa, takhle může být čitelnost dost na šířu, pokud uživatel použije světlou tapetu. Průsvitná spodní lišta se SW tlačítky je designově jednoznačně velké plus, černý štráf působil po stránce designu dost děsně!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře