Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUnikl další snímek Samsungu Galaxy S4 s Windows Phone 8.1

Unikl další snímek Samsungu Galaxy S4 s Windows Phone 8.1

Podívejte se na fotografii nového smartphonu s Windows Phone 8.1. Přístroj s názvem Ativ SE (známý též jako Huron/SM-W750V) se nejprve ukáže v nabídce amerického operátora Verizon, později zavítá ale i do volného prodeje.

Snímek připravovaného Samsungu pochází z twitterového účtu @evleaks, který v minulosti přišel už s několika odhaleními připravovaných smartphonů. Snímku se tedy dá důvěřovat.

Novinka nebude, na rozdíl od v současnosti prodávaných modelů, disponovat hardwarovou spouští fotoaparátu, což jde na vrub snížení požadavků platformy Windows Phone. Microsoft o změnách, které přijdou s verzí 8.1, informoval na veletrhu Mobile World Congress, kde měl tiskovou konfrerenci.

Samsung Ativ SE by se měl blýsknout pětipalcovým Full HD displejem (1 080 × 1 920 bodů), a rychlost odezvy systému má určovat čipset Qualcomm Snapdragon 800. Z další výbavy se mluví o třináctimegapixelovém fotoaparátu a 2 GB operační paměti.

Prozatím nevíme, kdy k vydání telefonu dojde. Celkem reálně vypadá období květen až červen.

Samsung_ATIV_SEZdroj: WPCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře