Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyÚnik fotografií prvního telefonu Nokie s Windows Phone 8?

Únik fotografií prvního telefonu Nokie s Windows Phone 8?

Nokia pracuje na několika telefonech s Windows Phone 8. O tom se hovoří již delší dobu. Otázkou ale zůstává, jak tato zařízení vypadají. Malou nápovědou nám může být leak (únik) několika fotografií, na nichž je údajně jeden z testovacích vzorků zachycen.

O telefonu, který se nachází na obrázcích, nejsou dostupné žádné informace. Neznáme úhlopříčku jeho obrazovky, rozlišení, ani další specifikace. Na displeji však můžeme pozorovat malé a středné velké Živé Dlaždice (Live Tiles), což je jedna z hlavních novinek nové generace systému Windows Phone.

Nepřehlédněte:

Nicméně je také možné, že vidíme prototyp s Windows Phone 7.8. Žlutá varianta Lumie 800/900 se ale k dnešnímu dni nedostala do volného prodeje. V laboratořích Nokie jich ale může být dostatek.

Nakonec může jít i o dílo šikovného šibala, který si v dlouhé chvíli hrál s Photoshopem. S naprostou jistotou tedy nemůžeme potvrdit, jestli se skutečně díváme na některý z připravovaných smartphonů Nokie s Windows Phone 8.

Pokud máte i vy nějakou teorii, neváhejte se o ni s námi podělit v diskuzi pod článkem.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/WP8/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře