Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUniCredit představil aplikaci Smart Banking pro mobilní telefony

UniCredit představil aplikaci Smart Banking pro mobilní telefony

Smart Banking je jednoduchá aplikace, s kterou můžete ovládat svoje účty rychle a pohodlně přímo v mobilu. Aplikace je určena pro takzvané chytré telefony s platformou Windows Phone 7.

Banka v mobilu nabízí širokou škálu bankovních služeb od informací o účtech a kartách, až po tuzemský platební styk.

UniCredit Bank prý kladl nejvyšší důraz na bezpečnost, proto je Smart Banking chráněn nejmodernějím způsobem zabezpečení v podobě do mobilu zabudovaného bezpečnostního klíče (tokenu).

Ten v každém okamžiku generuje jedinečný, časově omezený bezpečnostní kód, který chrání přihlášení do aplikace i odesílaní transakcí do banky.

Aplikace je ke stažení zdarma. Podle reakcí uživatelů má ale do ideálu daleko.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Smart Banking/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Jedno malé doplnění:

    Aplikace Smart Banking od UCB je na trhu už docela dlouho.. Nejprve se jednalo o java-aplikaci. S nástupem chytrých telefonů se UCB rozhodla inovovat celý produkt a nabídla ho v říjnu loňského roku nejprve pro iOS a Android a od 20.4.2012 i pro WP (viz http://www.unicreditbank.cz/cz/novinky/355.html).
    Nicméně java-aplikace je stále v provozu, takže i majitelé „hloupých“ MT ji mohou stále aktivně využívat a tento produkt si zakoupit.

    PS: Ano, jsem zaměstnanec UCB.
    PPS: Přesto, že jsem zaměstnanec UCB, více mi vyhovuje mobilní aplikace od mBank, která je ovšem v současné době „pouze“ pro iOS a Android..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře