Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyUndead Slayer: Staň se hrdinou a obnov někdejší moc a slávu své...

Undead Slayer: Staň se hrdinou a obnov někdejší moc a slávu své říše

Na mobilní systémy Android a iOS vyšla chytlavá akční hra, ve které budete na kousíčky porcovat zombíky. V Undead Slayer si zahrajete za Xiahou Duna, statečného mladého bojovníka s mocným mečem a páskou přes oko, který musí svou zem vyčistit od krvelačných bestií.

Po instalaci hry jste okamžitě uvedeni do děje. Jsou vám odvyprávěny základní souvislosti a pouštíte se do boje. Ovládání hlavního hrdiny jednodušší už snad ani být nemůže. Postačí vám jej pouze nasměrovat čelem k nemrtvým, o jejich rozsekání už se postará bez vašeho přičinění.

Pro silnější úder mečem musíte podržet na obrazovce prst déle. Pro úskok, před útoky nepřátel, jím pak na displej dvakrát poklepat. Na herní scénu nahlížíte z izometrického pohledu, takže o přehlednost na bojišti nemusíte mít starost.

Ve Undead Slayer samozřejmě nebojujete pouze s řadovými zombíky, ale také s obrovskými bossy. K jejich eliminaci vám pomohou speciální dovednosti, které se vám během hraní postupně zpřístupní.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře