Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTvůrci Gate Baldur: Dark Alliance přináší novou tower-defense hru na iPhone a...

Tvůrci Gate Baldur: Dark Alliance přináší novou tower-defense hru na iPhone a iPad

V App Store, internetovém obchodu určeném pro zařízení s operačním systémem iOS, se již brzy objeví nová tower-defense hra Towers N ‚Trolls.

Nový titul staví na zdánlivě jednoduchém principu – stavíte obranné věže tak, abyste znemožnili postup nepřátelským jednotkám, které mají obvykle za cíl zničit vaši základnu.

V tomto případě vás hra zavede do světa fantasy. Spoléhat se tak budete hlavně na velké množství katapultů a magických střílen, které vám pomohou odrazit zdánlivě nekonečný nápor nepřítel.

A jak už to u tohoto typu her bývá, pokud ubráníte daný level (úroveň), čeká na vás odměna v podobě několika bodů, které můžete investovat do dalšího vylepšování vašich jednotek.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Dark Alliance/“/]

První in-game obrázky napovídají, že hra nabídne docela pěknou grafiku. Pastvou pro oči bude hlavně na jemném displeji iPhonu 4/4S a druhé generaci iPadu.

V App Store se Towers N ‚Trolls objeví již 23. února. Zda autoři budou nabízet v první den prodeje hru za zvýhodněnou cenu, ale zatím nebylo oznámeno.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře