Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTurris MOX na Indiegogo překročil hranici 100 000 dolarů

Turris MOX na Indiegogo překročil hranici 100 000 dolarů

Nová Indiegogo kampaň CZ.NIC již získala více než 100 000 dolarů na výrobu modulárního síťového zařízení Turris MOX. České sdružení navíc pokročilo ve vývoji nových modulů a představilo průchozí osmiportový switch, díky kterému uspokojí Turris MOX i náročné uživatele. Největšímu zájmu se zatím těší varianta MOX Classic nabízející funkce plně vybaveného routeru. Projekt aktuálně získal certifikaci Arrow, ta potvrzuje realizovatelnost technického návrhu.

„Ze zájmu o Turris MOX máme radost a velmi si vážíme i zpětné vazby, kterou dostáváme.“ řekl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC. „Na žádost řady našich fanoušků jsme do nabídky na Indiegogo nyní přidali nový modul s osmi ethernetovými porty.“

Prototyp modulárního zařízení Turris MOX bude představen široké veřejnosti poprvé v rámci komunitního setkání Večer s Turrisem. Tato akce se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna od 18 hodin na FIT ČVUT v pražských Dejvicích. Projekt Turris MOX přijdou osobně představit výkonný ředitele sdružení CZ.NIC Ondřej Filip a vedoucí projektu Turris Patrick Zandl. Registrační formulář pro akci Večer s Turrisem se nachází na stránkách projektu.

Kompletní specifikaci a možnosti Turris MOX najdete v našem staršík článku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře