Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyTrust Shock-proof Case: Nárazuvzdorné silikonové pouzdro pro iPad

Trust Shock-proof Case: Nárazuvzdorné silikonové pouzdro pro iPad

Společnost Trust, vyrábějící doplňky k počítačům, notebookům, tabletům a chytrým telefonům, nabízí nové ochranné pouzdro pro majitele iPadů mini a iPadů Air.

Kryt je vyroben z neklouzavého a ohebného silikonového materiálu, chránícího tablet před poškrábáním a nárazy, a v designu s rozšířenými okraji pro pohodlné a pevné držení.

Samozřejmostí je snadný přístup k napájení, fotoaparátu a dalším ovládacím či funkčním prvkům. Opomenuty nejsou ani reproduktory, pro které jsou v pouzdru vytvořeny otvory pro volné šíření zvuku. Součástí krytu je pak i vestavěný výklopný stojánek umístěný na zadní straně, který vám umožní maximálně komfortní sledování displeje tabletu.

Nárazuvzdorné silikonové pouzdro Trust Shock-proof Case je v České republice k dostání za doporučenou koncovou cenu 489 Kč s DPH a za 17,99 eur s DPH na Slovensku.

Trust Shock-proof CaseZdroj: TZ Trust

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře