Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTrust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Společnost Trust doplňuje portfolio produktů pro chytrou domácnost o bezdrátové objímky, bezdrátové adaptéry do zásuvky a jejich spínače. Obohacení se dočkal také Trust Security System, který získal volitelnou WiFi IP kameru s nočním viděním, možností zobrazení přes chytrá zařízení a vestavěným reproduktorem.

Wireless Switching Set obsahuje bezdrátový vypínač AWST-8800 obdobného designu na jaký jsou uživatelé zvyklí ve svém bytě či domě a klasickou objímku AFR-060, která se našroubuje do již existující. Vypínač lze namontovat pomocí dodávaných šroubků či nalepit na samolepku. Pokročilejší variantou je sada s ovladačem AYCT-102, kterým lze ovládat až 16 spárovaných přijímačů a rozsvěcet tak světla či aktivovat a deaktivovat další zařízení v portfoliu Trust Smart Home.

K dispozici je dále Wireless Switching Set APA3-1500R obsahující tři bezdrátové adaptéry do zásuvky a ovladač. Slouží například jako spínače pro připojené lampy a další zařízení do výkonu 1 500 W. Zásuvkový adaptér je osazen dětskou ochranou. Všechny uvedené vysílače fungují na vzdálenost až 30 metrů a jsou kompatibilní s dalšími přijímači. Produkty v sadách jsou přitom dostupné také samostatně.

Mezi další novinky se řadí speciální LED žárovka Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 s integrovaným bezdrátovým modulem pro komunikaci se všemi vypínači a ovladači Trust nebo přes aplikaci v telefonu či tabletu. 60W žárovka poskytne svítivost 806 lumenů, teplé bílé LED světlo a životnost 20 000 hodin. Umožnuje jak klasické vypnutí/zapnutí, tak široký rozsah plynulého stmívání od 10 do 100 %.

Doplňkem v bezpečnostním systému Trust je WiFi IP kamera s nočním viděním. Nabízí HD rozlišení 1280 × 720 pixelů a širokoúhlou čočku pro optimální velikost snímané oblasti. Díky WiFi připojení umožnuje sledovat snímaný obraz odkudkoli přes internet, nebo přes aplikaci Trust Smart Home dostupnou zdarma v Google Play a Apple Store.

Kamera upozorní na detekovaný pohyb prostřednictvím notifikace, záznam je možné ukládat na microSD kartu. Trust Wi-Fi IP kamera disponuje také vestavěným reproduktorem pro vzdálenou komunikaci. Součástí balení je stojan vhodný k umístění na horizontální i vertikální povrch a 3 m dlouhý napájecí kabel.

Ceny:

Trust Wireless Switching Set AWST-8800 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)
Trust Wireless Switching Set AYCT-102 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)
Trust Wireless Switching Set APA3-1500R (829 Kč s DPH)
Trust Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 (599 Kč s DPH)
Trust WIFI IP CAMERA with Night Vision (2 299 Kč)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře