Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyTrust posílá do prodeje bezdrátové nabíjecí podložky a powerbanku s 20 000...

Trust posílá do prodeje bezdrátové nabíjecí podložky a powerbanku s 20 000 mAh

Známý výrobce příslušenství pro digitální zařízení, společnost Trust, uvádí na trh dvojici podložek pro bezdrátové nabíjení a šikovnou powerbanku s vysokou kapacitou 20 000 mAh.

Trust Primo10

Nabíjecí základna pro mobilní zařízení je dostupná ve třech barvách – černé, červené a modré. Je kompatibilní se všemi chytrými telefony podporujícími bezdrátové nabíjení Qi, a to včetně rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 2.0 a vyšší. Samozřejmostí je LED indikátor a automatická detekce a volba nejrychlejšího způsobu nabíjení. Primo10 zároveň poskytuje bezpečnost díky detekci cizích objektů, čímž zabraňuje přehřátí kovových předmětů omylem položených na ni. Nabíječka je certifikována Wireless Power Consortium (WPC). Součástí balení je microUSB kabel vhodný k jakémukoli adaptéru poskytujícímu 2A a více.

Trust Primo10 Fast Wireless Charger je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 429 Kč s DPH.

Trust Fyber10

Velmi úzká nabíjecí podložka s textilním povrchem zamezujícím poškrábání je určena k bezdrátovému nabíjení. Nabízí režim 7,5W nabíjení pro iPhone a 10W pro telefony Samsung Galaxy. Stejně jako Primo10 funguje s 2 a více ampérovým adaptérem, disponuje LED a detekuje cizí objekty. Spolehlivost podtrhuje certifikace od Wireless Power Consortium. Podporuje Quick Charge 2.0 a 3.0, součástí balení je napájecí kabel.

Trust Fyber10 Fast Wireless Charger bude dostupná v průběhu listopadu za 999 Kč s DPH.

Trust OMNI Plus

Powerbanka o rozměrech 22 × 74 × 152 mm a hmotnosti 450 gramů nabízí celkovou kapacitu 20 000 mAh. Pevné hliníkové tělo má být dostatečně odolné a kromě zapínacího tlačítka disponuje třemi konektory – standardním USB-A s podporou rychlého nabíjení QC3.0, USB-C a microUSB pro zpětné nabíjení powerbanky. Součástí je automatická detekce zařízení, volba nejrychlejšího způsobu nabíjení a technologie pro ochranu při užívání. V balení výrobce dodává USB-C i micro USB kabel.

Trust OMNI Plus Metal Powerbank v obchodech najdete za cenu 1599 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře