Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyTower Defense: Lost Earth ? zdarma a 40 úrovní k dobru

Tower Defense: Lost Earth ? zdarma a 40 úrovní k dobru

Herní studio Com2uS, autoři úspěšných titulů Homerun Battle 3D a Slice It, uvedlo do Google Play novinku v podobě Tower Defense: Lost Earth. Náplní této hry není nic jiného než-li obrana. V každé úrovni je vyznačená trasa, po které se pohybují vaši protivníci. Ty pak musíte za pomocí různých typů věží postavených okolo trasy eliminovat.

Za každého zabitého větřelce získáváte diamanty, které pak můžete využít na stavbu důmyslnějších a účinnějších obranných věží, nebo na vylepšení těch stávajících. Hra podporuje systém mikrotransakcí, takže pokud si hlouběji ve hře nebudete vědět rady a hordy nepřátel již budou nad vaše síly, můžete si diamanty dokoupit za reálné peníze.

Celá kampaň vás bezpečně zabaví na dlouhé hodiny. Autoři na ničem nešetřili a ihned v základu je pro vás připraveno 40 úrovní.

Avšak dávejte si pozor na případné nákupy ve hře, diamantové balíčky začínají na necelých 35 korunách, ten nejdražší pak přijde na 750 korun, takže nakupujte s rozmyslem.

Tower Defense: Lost Earth si můžete z Google Play stáhnout zcela zdarma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře