Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyTouchWiz ze Samsungu Galaxy S3 dostupný pro všechny telefony s Androidem 4.0...

TouchWiz ze Samsungu Galaxy S3 dostupný pro všechny telefony s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Proprietární grafické nadstavby výrobců smartphonů s Androidem jsou oblíbené tak na půl. Jedni je milují, jiní zase zatracují. K těm nejoblíbenějším bezesporu patří Sense a TouchWiz. A právě druhou jmenovanou si nyní můžete vyzkoušet i na vašem smartphonu. Podmínkou je Android 4.0 Ice Cream Sandwich a mít odemknutý telefon.

Na fóru XDA uživatelé hlásí bezproblémovou funkčnost na smartphonech LG Nitro HD, Samsung Captivate a Galaxy S Plus, Motorola Droid, Sony Xperia Arc S a Xperia Pro, HTC Sensation, EVO 4G LTE, EVO 3D, Desire, Rezound, One S a LG-P990.

Instalace TouchWiz je jednoduchá. Pouze stačí zkopírovat APK soubor do složky /systém/app a nainstalovat. K tomu můžete využít například výborný ES File Explorer.

Protože se jedná o betu, můžete čas od času narazit na drobné problémy. Většina lidí si však už nyní tento port pochvaluje.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře