TouchWiz ze Samsungu Galaxy S3 dostupný pro všechny telefony s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich


TouchWiz ze Samsungu Galaxy S3 dostupný pro všechny telefony s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Proprietární grafické nadstavby výrobců smartphonů s Androidem jsou oblíbené tak na půl. Jedni je milují, jiní zase zatracují. K těm nejoblíbenějším bezesporu patří Sense a TouchWiz. A právě druhou jmenovanou si nyní můžete vyzkoušet i na vašem smartphonu. Podmínkou je Android 4.0 Ice Cream Sandwich a mít odemknutý telefon.

Na fóru XDA uživatelé hlásí bezproblémovou funkčnost na smartphonech LG Nitro HD, Samsung Captivate a Galaxy S Plus, Motorola Droid, Sony Xperia Arc S a Xperia Pro, HTC Sensation, EVO 4G LTE, EVO 3D, Desire, Rezound, One S a LG-P990.

Instalace TouchWiz je jednoduchá. Pouze stačí zkopírovat APK soubor do složky /systém/app a nainstalovat. K tomu můžete využít například výborný ES File Explorer.

Protože se jedná o betu, můžete čas od času narazit na drobné problémy. Většina lidí si však už nyní tento port pochvaluje.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.