Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyToshiba představuje limitovanou edici designových pouzder vytvořených přímo na míru tabletu Encore

Toshiba představuje limitovanou edici designových pouzder vytvořených přímo na míru tabletu Encore

Minimalistické, ale přesto praktické pouzdro, které je dílem české designérky Barbary Slezákové, již na první pohled zaujme svou jednoduchostí a živými barvami. Jeho výroba je realizována v chráněné dílně Craftwork.

Pouzdro je vyrobeno z plsti – příjemného materiálu, který je velmi snadný na údržbu a je stálobarevný. Na českém trhu je dostupný ve čtyřech barvách: limetkové, červené, šedé a černé.

Tablet Encore je plně optimalizovaný pro systém Windows 8.1 s vestavěnými funkcemi a aplikacemi pro produktivitu i zábavu. Podle výrobce je ideální pro všechny, kteří chtějí zařízení pro práci i zábavu. S plnou předinstalovanou verzí Microsoft Office mohou uživatelé kdekoli pracovat se všemi obvyklými dokumenty.

Poslech hudby, fotografování, volání přes Skype, sledování filmů nebo čtení knih na cestách – to je jen zlomek dalších činností, které tablet Encore zvládne s nadhledem.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/obal/“/]

Zdroj: Toshiba

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře