Neděle, 16 června, 2024
DomůNovinkyTop Gear: Extreme Parking je nyní dostupná i pro telefony s Windows...

Top Gear: Extreme Parking je nyní dostupná i pro telefony s Windows Phone

Populární televizní show Top Gear míří i na smartphony s Windows Phone. Na tuto platformu si s sebou přináší ověřenou hratelnost a hromady zajímavých automobilů. 

V Top Gear: Extreme Parking se ujmete jednoho z ikonických automobilů, které vám byly představeny v pořadu Top Gear. S nimi se potom vrhnete do jednoho z připravených závodů, v nichž se budete vyhýbat překážkám, parkovat, ale i závodit s legendárním Stigem, který je, jak známo, neporazitelný.

Další zajímavostí Top Gear: Extreme Parking je poměrně věrný fyzikální a destrukční model. Ty jdou téměř až na kost, takže automobily se chovají přibližně tak, jak by se chovaly i ve skutečnosti, nehledě na to, že není žádnou výjimkou, když cestou promáčknete kapotu, ztratíte nárazník nebo auto zdemolujete až na šrot.

Top Gear: Extreme Parking na Windows Phone přichází z Androidu a iOS. Aktuálně si ji tedy můžete stáhnout pro všechny herní platformy. Hra je k dispozici zdarma.

[appbox googleplay com.playwithfriendsgames.TopGearParking]

[appbox appstore 942435453]

[appbox windowsstore appid 9nblggh1mzz4]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře