Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTomu se říká fraška! Aktualizace na Android 7.0 pro HTC 10 je...

Tomu se říká fraška! Aktualizace na Android 7.0 pro HTC 10 je opět pozastavena

HTC nejdříve uvádělo, že update na Nougat vydá ještě do konce loňského roku. Slib firma ale nakonec nedodržela, údajně kvůli technickým nedostatkům, které ve firmwaru objevila na poslední chvíli. Na první telefony se tak Android 7.0 dostal až na začátku ledna, nicméně aktualizační proces byl zakrátko pozdržen. Jako přes kopírák se stejná situace opakuje i nyní.

Včera prolétla technologickými weby zpráva, že HTC pro smartphone 10 znovu rozesílá update na Android Nougat. Aktualizaci začali dostávat uživatelé ve Velké Británii s tím, že do dalších regionů se instalační balíček rozšíří v následujících dnech a týdnech.

Naneštěstí dnes Graham Wheeler, ředitel produktů a služeb HTC, na Twitteru oznámil, že firma šíření firmwaru pozastavuje. Důvodem jsou neupřesněné technické problémy. Komedie s „nugátem“ pro HTC 10 tak pokračuje dál. Další pokus skomírající podnik plánuje na únor…

HTC10

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře