Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTo je pecka, jásají majitelé iOS zařízení! Hra Limbo dorazí do App...

To je pecka, jásají majitelé iOS zařízení! Hra Limbo dorazí do App Store příští týden

Titul původně vydaný exkluzivně pro Xbox, který hernímu světu vyrazil dech svojí atmosférou a originalitou, se už příští týden dostane i na displeje zařízení s iOS. Hlavním hrdinou Limbo je bezejmenný klučina, jenž se probouzí v temném lese a vydává se na dlouhé a strastiplné dobrodružství, na kterém ho čeká spousta překážek, nepřátel a nástrah.

Limbo, které pro navození atmosféry využívá bílé a černé barvy a hry stínů, vyšlo pro videoherní platformu Microsoftu, kde sklidilo řadu ocenění, v roce 2010 .

Hráčům učarovalo hutným příběhem, bezvadnou hratelností, kvalitním ozvučením a velmi povedeným fyzikálním modelem.

Před nedávnem došlo k vydání hry i na PS3 a PC, což se obešlo prakticky bez viditelných změn od originální xboxovky. Napříč platformami se vývojáři prodali už více než 3 miliony kopií.

Chystaná konverze, kterou si bude možné stáhnout už 3. července, pro iOS, bude podporovat iPad 2 a vyšší, iPad Mini, iPhone 4S a vyšší a poslední, tedy pátou, generaci iPodu Touch. Připravte si necelých 5 dolarů.

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře