Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTo je nářez! Do online střílečky World of Tanks míří Battle Pass

To je nářez! Do online střílečky World of Tanks míří Battle Pass

Poprvé v historii World of Tanks přichází do hry Battle Pass. Nejde jen o krátkodobý event, ale dlouhotrvající novinku, která ve WoT pevně zakotví. Zahajovací Battle Pass začne již zítra, tedy 12. března a poběží až do 10. června.

„Nový Battle Pass změní způsob, jakým si hráči užívají World of Tanks. Umožní jim to dosáhnout na skvělé odměny pouhým hraním hry,“ vysvětluje ředitel vydavatelství World of Tanks. „Tato událost bude také jednou ze série sezón – nezapomeňte tedy začít hrát a vydělávat tyto postupové body!“

Počet získaných bodů závisí na vašem umístění v závěrečném týmovém hodnocení bitvy podle získaných zkušeností. I pokud váš tým prohrál nebo skončil v remíze, stále dostanete body postupu. Pro vytvoření skutečného pocitu úspěchu pro hráče zahrnuje progresivní systém Battle Pass dvě výzvy: hlavní a elitní. Hlavní nabízí 45 fází, elitní pak rovných 100. Jakmile hráč projde prvních 45 úrovní, postupuje do elitní části.

Při hraní s hrozivým tankem Super Conqueror získáte o 3 body více, pokud se umístíte mezi 3 nejlepšími hráči svého týmu podle získaných ZK, a to bez ohledu na jeho výhru či prohru. Pokud se do bitvy pustíte ve stroji Objekt 277, máte možnost získávat o 1 bod více než ostatní tanky, pokud se ve vyhodnocení bitvy dostanete mezi 10 nejlepších hráčů vašeho týmu podle získaných ZK.

Každý tank má bodový limit, kterého můžete dosáhnout. Čím vyšší je úroveň tanku, tím vyšší je i tento limit. Po jeho dosažení můžete ve vozidle stále hrát, ale nebudete s ním už moci nadále získávat další body postupu. Pokud v jejich sbírání hodláte pokračovat, bude potřeba zvolit si jiný tank.

Ti, kteří dosáhnou 45. fáze hlavního postupu, dostanou exkluzivní 3D stzl vylepšení pro jedno ze dvou speciálních vozidel (Super Dobyvatel nebo Objekt 277) a velitele s dostatkem XP, aby se naučili tři další dovednosti. Na úplný závěr dodejme, že aby si hráči mohli užít Battle Pass ve World of Tanks, musí mít po ruce vozidlo třídy VI (nebo vyšší).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře