Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTitanfall 2 čeká další velká porce nového obsahu zdarma

Titanfall 2 čeká další velká porce nového obsahu zdarma

Vývojáři ze studia Respawn Entertainment se opravdu činí a tak se hráči Titanfallu 2 dočkají v následujících dvou měsících pořádné porce novinek.

Obsahovou aktualizací Colony Reborn, která nedávno přinesla především staronovou mapu, další zbraně a animace poprav nepřítele, starost tvůrců o Titanfall 2 zdaleka nekončí. Ještě v dubnu totiž vyjde bezplatné DLC A Glitch in the Frontier.

Prozatím nevíme, co přesně přinese, nicméně tvůrci z Respawn Entertainment alespoň prozradili, že v období od dubna do června hru obohatí další dvě mapy pro multiplayer (Glitch a Relic), další mapy pro režim Live Fire (Traffic a Deck), nový titán a k zakoupení budou i dva další Prime titáni (Ronin a Tone).

Ani to ale není vše. V následujících týdnech by měly vyjít i další aktualizace. Přinesou například nový herní režim Marked for Death, nové animace poprav pilotů, další kamufláže a skiny, které si hráči budou moci zakoupit v in-game obchodu, nebo nové frakce.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře