Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTisíce lidí našly pod stromečkem telefon s podporou LTE

Tisíce lidí našly pod stromečkem telefon s podporou LTE

Mobilní telefon patří k nejčastějším vánočním přáním, což pravidelně potvrzují i statistiky O2. A ani letošní rok nebyl výjimkou. V průběhu prosince se do datové sítě tohoto operátora nově přihlásilo přes 230 tisíc smartphonů.

Většinu příček v první desítce obsadily telefony s podporou rychlého internetu LTE. Mezi těmi vedly Samsung Galaxy Core Prime VE, Lenovo A6000, iPhone 6S, Huawei P8 Lite a Galaxy J5.

Pokud patříte mezi ty, kterým Ježíšek chytrý mobil s podporou rychlých dat pod stromeček nedonesl, můžete u O2 do konce ledna využít slevy až 3000 korun při koupi jakéhokoli LTE smartphonu. Podmínkou získání bonusu, který se promítne v následujících 24 vyúčtováních, je navýšení tarifu. Pro nové zákazníky je to pořízení jakéhokoli tarifu z řady FREE nebo kůl. Více informací je k dispozici zde.

K tomu si můžete na prodejnách O2 pořídit všechno příslušenství s 20% slevou. Elegantní obaly a kryty, sluchátka, paměťové karty, ochranné fólie nebo selfie tyče u O2 koupíte do konce ledna o pětinu levněji.

O2_After_xMass_KV_HOR_page_001

Zdroj:  o2.cz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře