Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTip pro špióny - jak fotit s iPhonem aby o tom nikdo...

Tip pro špióny – jak fotit s iPhonem aby o tom nikdo nevěděl?

Dostali jste se někdy do situace, kdy jste potřebovali něco tajně vyfotit? To je dilema, jak fotografovat s iPhonem tak, aby o tom nikdo nevěděl? Takových situací může být mnoho a hlavním cílem je vytvořit fotografii tím nejdiskrétnějším způsobem.

Do takové situace se můžete dostat v nějakých prostorách, kde je focení striktně zakázáno. A jak je známo, lidé jsou většinou osloveni a přitahováni zakázaným ovocem.

Určitě vás napadne nespočetně možností, kde by se takové diskrétní focení dalo využít. Kreativitu necháme na vás, pouze vám poradíme jak na to. K dispozici bude potřeba pouze multitasking a fotografování pomocí tlačítek hlasitosti.

Jestliže chcete fotit tak, aby to nikdo nevěděl, je možné postupovat dle popsaného způsobu. V první řadě je nutné otevřít aplikaci pro fotoaparát. V dalším kroku, je nutné dvojklikem otevřít multitasking a nejlépe se posunout doprava, kde nebude vidět záložka fotoaparátu. A klíčovou fází je focení pomocí tlačítek hlasitosti. Abychom ještě neopomněli, je stěžejní si vypnout zvuky zařízení.

Takto je možné vyfotit fotografii bez jakéhokoliv povšimnutí. Jak ale tento způsob posunout na vyšší level? Je to vůbec možné? Ano, je. Doporučuji využít sluchátka a fotit stiskem hlasitosti na sluchátkách. Když budete šikovní, nikdo se nedozví, že jste cokoliv fotili. Tuto funkci jsme vyzkoušeli na iPhone 4 a vše funguje bez problémů. Teď už jen stačí si najít vhodný objekt.

Celý postup krok za krokem demonstruje vložené video.

httpv://www.youtube.com/watch?v=C2zHSVYDC-g

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

1 komentář

  1. Pokud jsem potřeboval něco tajně vyfotit, tak tím způsobem, aby nikdo neviděl, že mám mobil v ruce 😀 tohle nic neřeší….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře