Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Kingdom Rush Origins je skvělá tower-defense hra

Tip na pařbu: Kingdom Rush Origins je skvělá tower-defense hra

Série tower-defense her Kingdom Rush má nový přírůstek. Je jím Kingdom Rush Origins, opět velice vycizelovaná strategie od Ironhide Game Studio, která vám nabídne spoustu zajímavých možností.

Kingdom Rush a Kingdom Rush Frontiers jsou jedny z mých nejoblíbenějších mobilních her a to nejen v žánru tower-defense. Může za to fakt, že tyto hry dokázaly poměrně otřepaný princip tower-defense pozvednout na vyšší úroveň. Jejich základem jsou sice stále ještě věže, ty však můžete bohatě vylepšovat a to hned v několika různých směrech, plus tu máme prvek hlavního hrdiny s různými schopnostmi a dovednostmi, který herní systém ještě více prohlubuje. Na sérii si mimo to vážím podružných hráčských bonusů, které do hry vnášejí také akci a pak opravdu vkusné fantasy prostředí se spoustou zajímavých příšer.

To co se mi líbilo na Kingdom Rush a Kingdom Rush Frontiers má naštěstí i zcela nová hra Ironhide Game Studia, která se jmenuje Kingdom Rush Origins. Herní systém Kingdom Rush Origins jsem vesměs načrtla o několika řádků výše, takže stačí dodat už jen to, že takhle skvělá věžovka vychází pro Android i iOS a vyjde vás přibližně na 60 korun, což je vzhledem k několika hodinám hutné zábavy opravdu slušná cena. Za HD verzi této hry si pak budete muset ještě 60 korun připlatit.

[appbox googleplay com.ironhidegames.android.kingdomrushorigins]

[appbox appstore 904737816]

[appbox appstore 904737541]

Předchozí článek
Další článek
Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře