TIP na pařbu: World of Tanks Blitz vychází pro Android


TIP na pařbu: World of Tanks Blitz vychází pro Android

Mobilní adaptace populárního MMO World of Tanks od Wargaming.net vjela do Google Play. Ke stažení je zdarma, obsahuje však in-app nákupy v rozmezí 27 Kč až 2 220 Kč.

World of Tanks Blitz obsahuje více než sto rozdílných tanků. V nich můžete bojovat proti ostatním hráčům v některé z náhodně vybraných map.

Hraje se sedm na sedm a vaším cílem je buď zničit všechny nepřátelské tanky, nebo obsadit základnu.

Způsob, jakým se World of Tanks Blitz postupuje, bude znalcům počítačové verze důvěrně známý. Začínáte s tou nejobyčejnější plechovkou, přičemž postupně ji vylepšujete, až nakonec koupíte o třídu lepší tank.

1 2

Na poměry mobilních zařízení hra vypadá více než dobře. Vizuální zpracování je na dobré úrovni a ovládání přesné. Kvůli větší ploše pro joystick si lépe zahrajete na tabletech, než na smartphonech.

World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
Vývojář: Wargaming Group
Cena: Zdarma

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: TIP na pařbu: World of Tanks Blitz vychází pro Android


  1. Pingback: TIP na pařbu: World of Tanks Blitz vychází pro AndroidTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.