Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Vyšla skvěle zpracovaná plošinovka Badland pro Android

Tip na pařbu: Vyšla skvěle zpracovaná plošinovka Badland pro Android

Veleúspěšná hra Badland od vývojářů ze studia Frogmind, která u hráčů bodovala mrazivou atmosférou a bezvadným grafickým zpracováním, je od včerejšího dne dostupná také všem majitelům smartphonů a tabletů s Androidem.

V Badland hrajete za prapodivné stvoření s afrem, se kterým prolétáváte překrásně zpracovanou poloindustriální krajinou. Chvílemi se budete zvětšovat, pak zase zmenšovat, abyste ve zdraví unikli všem nástrahám.

Hra vás hned na první ohmatání vtáhne svým výjimečným grafickým zpracováním a atmosférou, která by se mnohdy dala krájet. Vše pak umocňuje to, že tahle originální plošinovka pracuje převážně s černou barvou a chvílemi tak vypadá jako velmi dobře zpracované stínové divadlo.

Prvních 40 úrovní si můžete zahrát zdarma. Za další porci levelů už budete muset zaplatit, ale částka  není nikterak obrovská. Vývojáři požadují jen 1,99 eur. Za stejnou sumu si můžete odemknout také multiplayer. Vše pak dostanete za 2,99 eur.

[appbox googleplay com.frogmind.badland]

[appbox appstore id535176909]

badland1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře