Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyTIP NA PAŘBU: Udělejte radost dětem, LEGO Batman: Beyond Gotham se dostalo...

TIP NA PAŘBU: Udělejte radost dětem, LEGO Batman: Beyond Gotham se dostalo i na Android

Série LEGO her je jednou z nejlepších videoherních kratochvílí pro děti. Tyto hry se sice podobají jako vejce vejci, ale na druhou stranu si u nich můžete být jistí, že vaše děti u hraní mentálně nezakrní. Principem těchto her jsou totiž logicky stavěné překážky, které překonáváte s různými postavami.

LEGO Batman: Beyond Gotham do tohoto ranku her patří taky. S Batmanem a jeho kumpány se snažíte vyčistit Gotham od veškerého neřádstva a to včetně zlověstného Jokera. Přitom postupujete stylem „každý chvilku tahá pilku“, což znamená, že využíváte všech speciálních dovedností dostupných postaviček.

Stejně jako všechny LEGO hry vyniká i LEGO Batman: Beyond Gotham vtipnými scénkami, které parodují události z filmů a to velmi milým způsobem. Nakonec pak musím připomenout i nenásilný soubojový systém, v jehož rámci neteče krev, ale panáček se vám prostě rozsype na kostičky. Pokud tedy hledáte hodnotnou kratochvíli pro své nejmenší ratolesti, s LEGO Batman: Beyond Gotham rozhodně nemůžete prohloupit.

LEGO Batman: Beyond Gotham je vedle iOS nově k dispozici i pro platformu Android. Z Google Play Storu a Apple App Storu si ji můžete stáhnout za 4,99 $.

[appbox googleplay com.wb.goog.lbbg]

[appbox appstore 981305941]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře