Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Modern Combat 4: Zero Hour za necelou dvacku!

TIP na pařbu: Modern Combat 4: Zero Hour za necelou dvacku!

To, co je Call of Duty pro hráče na počítačích, tak tím je Modern Combat pro hráče s mobily a tablety s Androidem a iOS. Čtvrté pokračování s podtitulem Zero Hour přineslo ohromující grafické zpracování a úžasnou atmosféru. Hru si dnes v rámci speciální akce můžete stáhnout pouze za 19,50 Kč. To je nabídka, která se neodmítá.

Jste-li příznivcem akčních her, ze kterých doslova prýští adrenalin, máta výbornou možnost. Herní studio Gameloft zlevnilo špičkový titul Modern Combat 4: Zero Hour na necelých 20 korun.

Ve hře se ocitáte v kůži velitele elitní skupiny vojáků, která musí překazit plány šíleného Edward Pagea. Ten kdesi v Antarktidě vyvinul smrtící virus, kterým chce vyhladit velkou část lidstva.

A aby toho nebylo málo, nerozpakoval se ještě k tomu unést i amerického prezidenta. No, čeká na vás hodně práce. Záchrana světa leží na vašich bedrech.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře