Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyTip na appku: Farma v kapse přináší přehled o farmářských výrobcích a...

Tip na appku: Farma v kapse přináší přehled o farmářských výrobcích a trzích

Na trhu se objevila aplikace s názvem Farma v kapse, prostřednictvím které uživatelé získají přehled o českých farmářských producentech a prodejcích ve svém okolí. Dostupná je pro operační systémy Android a iOS a spolu s ní vznikl i webový portál www.farmavkapse.cz.

Producenti a prodejci farmářských výrobků mají novou možnost, jak se dostat do bezprostřední blízkosti spotřebitele. Na jejich podporu byl totiž spuštěn portál a mobilní aplikace Farma v kapse, jež nabízí aktuální informace o farmářských potravinách, trzích a výrobcích.

Farma v kapse v současné době po celé České republice mapuje přes tisíc prodejních míst s farmářskými produkty a více než 700 farmářů, kteří nabízejí poctivou a kvalitní domácí produkci a počítají se mezi ně samozřejmě i ti, kteří ve skutečnosti farmu nemají, ale vlastní třeba sad, včelín, vinohrad atp. „Tato čísla nejsou konečná. Očekáváme, že počet kooperujících farmářů a prodejních míst ještě poroste,“ uvádí Rostislav Starý z agentury Konektor Social, která za projektem stojí.

Uživatelé Farmy v kapse najdou na portálu a mobilní aplikaci velmi široké portfolio farmářských potravin od zeleniny, přes ovoce, pečivo, vajíčka, maso, med, obiloviny, luštěniny až po pivo a víno. Nechybí ani vzdělávací část, kde uživatel získá prostřednictvím blogu informace o novinkách v projektu, sezónních tipech a dalších tématech souvisejících s farmářskými potravinami.

Farma v kapse jakožto mobilní aplikace je zdarma dostupná pro chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS.

[appbox googleplay cz.pria.pocketfarm]

[appbox appstore id1008670000]

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře