Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: Swackett, aneb počasí pro Android zcela jinak!

TIP na aplikaci: Swackett, aneb počasí pro Android zcela jinak!

Aplikací, které slouží pro předpověď počasí, najdeme v Google Play spoustu. Těch originálních je však pouze několik. Zařadit mezi ně můžeme i aplikaci Swackett od vývojářů z AGLogic, která sice byla nejdříve dostupná pro iOS, ale dnes už si ji mohou stáhnout i androiďáci.

Vývojáři se snažili ochránit uživatele před spoustou grafů a nicneříkajících čísel, místo toho vsadili na jednodušší a zajímavou formu prezentace. To, jaké je či bude počasí, indikuje příhodně oblečená postava.

Je venku vedro? Patrně se vám na displeji objeví postavička v šortkách a tričku! Nebo naopak panuje chladné počasí? Pak očekávejte, že uvidíte postavu v kabátu, se zimními rukavicemi a čepicí.

Aplikace Swackett je prozatím přeložena pouze do angličtiny. I když na druhou stranu to vůbec nevadí, menu totiž vypadá jako po drastické dietě. V horní části obrazovky se spuštění nachází reklamní pruh, kterého se dá ale naštěstí zbavit programem Adblock Plus (osobně vyzkoušeno).

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Swackett /“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře