Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: Real Racing HD pro iPad ve slevě za 19...

TIP na aplikaci: Real Racing HD pro iPad ve slevě za 19 korun

Závodní hra Real Racing HD způsobila krátce po svém uvedení opravdové pozdvižení. Autoři ze studia Firemint moc dobře věděli, že hra pro smartphony a tablety se musí ovládat jinak než hry pro stolní počítače a konzole.

iPad a iPhone se nově změnily na samotný volant, stačilo jimi natáčet do stran a k tomu občas na levé straně displeje prstem přibrzdit. Velkou výhodou bylo, že automobil sám zrychloval, nic vás zbytečně nerušilo a vy jste se mohli se soustředit plně na hru.

Grafika byla na svou dobu špičková. Dnes už sice nedosahuje kvalit svého nástupce Real Racing 2 HD, ale to se dalo čekat. Real Racing HD bylo uvedeno v dubnu 2010. Od té doby ale neztratilo nic ze své zábavnosti.

Real Racing 2 HD začíná na šesté hodině (prodává se za necelých šest euro), což je nějakých 140 korun a to není zrovna málo. Pokud oželíte detailnější textury, můžete si dnes v akci zakoupit pilotní díl.

Ke stažení je za 0,79 euro (zhruba 19 korun). Normálně se prodává za dvojnásobek.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře