Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTip na aplikaci: Taháky do kapsy ulehčí studium nejen středoškolákům

Tip na aplikaci: Taháky do kapsy ulehčí studium nejen středoškolákům

Aplikace českého vývojáře nabízí katalog zápisků a informací, které využijí podle slov tvůrců nejen středoškoláci. A zdá se, že mu to vychází – Taháky do kapsy patří mezi nejstahovanější vzdělávací programy na českém Google Play.

Studujete střední školu? Pak určitě znáte situaci, kdy se blíží písemka a vy rychle potřebujete najít tu jednu informaci, která vám z paměti vypadla. Na hledání v učebnici není čas a netušíte, kam jste rovnice definující přímku založili. Dříve byste nejspíš měli smůlu – ve světě chytrých telefonů ale existují řešení. A jedním z nich je česká aplikace Taháky do kapsy.

V jednoduchém prostředí můžete totiž snadno nalistovat zápisky ze všech hlavních předmětů. Katalog nabízí informace z matematiky, českého jazyka, chemie, fyziky, angličtiny, biologie, zeměpisu nebo dějepisu. Po prvním připojení k internetu si je aplikace sama stáhne a jsou tak dostupné offline. Označit si lze oblíbená témata, případně přes webové rozhraní nahrát zápisky vlastní – a pokud projdou kontrolou kvality, budou k dispozici i ostatním.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Tahaky/“/]

Aplikace, která si kladě za cíl zpříjemnit učení a umožnit rychlé dohledávání důležitých informací (třeba v tramvaji), toho nabízí ale víc. Přímo z ní si můžete zapamatování látky ověřit v deseti online testech, obsahuje také jazykové fráze řady světových jazyků.

Podle autorů jsou Taháky do kapsy zlatou střední cestou mezi prostým seznamem vzorců a plnohodnotným výkladem v učebnici. Mohou se tak stát vhodnou pomůckou pro studium. Stahovat aplikaci můžete na Google Play:

[appbox com.student.kzbmvwkfxmcjnhog&hl=cs googleplay ]

 

 

Ondřej Trhoň
Ondřej Trhoňhttp://www.ondrejtrhon.cz
Přízemní intelektuál, fanoušek The Verge, student žurnalistiky v Praze a nenapravitelný milovník koček.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře