Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: StressLocator vám umožní zjistit fyzický stav, míru stresu i...

TIP na aplikaci: StressLocator vám umožní zjistit fyzický stav, míru stresu i relaxace

Česká aplikace StressLocator má novou verzi. Ta konečně přidává možnosti více profilů s vlastním nastavením, přehlednější menu a možnosti využití StressLocator serveru přímo v nastavení.

Tyto změny by měly pomoci uživatelům lepe cvičit koncentraci i relaxaci a lépe sledovat jejich dlouhodobí psychický i fyzický stav.

Aplikace StressLocator je určená pro zlepšování koncentrace a relaxace. Díky ní máte kdykoliv pod kontolou své tělo. Ať už vlastníte Android nebo iPhone, vždy znáte svůj tep, množství aktuální energie nebo koncentrační a relaxační index.

V současné době je možné používat na přístrojích s Androidem dvě verze aplikace: variantu Free, která je zdarma pro vyzkoušení a variantu PRO, která nabízí více ukazatelů, trénování, a neomezený čas na testování metronom, historii. V App Store je ke stažení jen jedna verze a to zdarma.

Aplikace, jejímž autorem je český vývojář Petr Kolman, vychází z vědeckých studii.

[appbox googleplay com.hecz.stresslocatorpro]

[appbox googleplay com.hecz.stresslocatorfree]

[appbox appstore id=871483873]

Menu free Menu20 modra s adroidem

obrazek 2 stresslocator-hrv-biofeedback-oxymetr (1) Ukazatele aplikace

Vice profilů

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře