Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTip na aplikaci: Kontrolujte přístup svých dětí na chytrá zařízení pomocí DinnerTime

Tip na aplikaci: Kontrolujte přístup svých dětí na chytrá zařízení pomocí DinnerTime

Trápení rodičů dostat ze spárů všech elektronických zařízení své ratolesti není radno brát na lehkou váhu. Přístup zejména těch nejmladších školáčků k malým mobilním zařízením se těžko kontroluje. Co by to ale bylo za chytré telefony, kdyby neexistovala aplikace řešící váš problém.

Nová aplikace s příhodným názvem DinnerTime má za úkol jediné – pomoci vám s hlídáním přístupů vašich dětí ke smartphonům nebo tabletům s operačními systémy iOS nebo Android. Jednoduchý software, který je potřeba nainstalovat na zařízení rodiče i dítěte, umožní rodiči kontrolovat a regulovat čas trávený na zařízeních tak, že ho dočasně „odstřihne“ od internetu, aplikací a všech dalších funkcí kromě příchozích hovorů a možnosti nastavení budíku při večerce.

DinnerTime disponuje čtyřmi různými funkcemi. První s názvem Dinner Time zamezí přístupu buď na 30 minut, hodinu nebo rovnou dvě. Během tohoto režimu se na obrazovce dítěte zobrazí vidlička a nůž – čas večeře. Druhá funkce Take a Brek nedovolí používat zařízení až 24 hodin dle vašeho nastavení. Nejvíce využívanou schopností je Bed Time, kdy je možné naplánovat časovač na odstřihnutí přístroje večer a opětovného zapnutí v přednastavený čas ráno.

Během všech těchto režimů je dítě schopno pouze přijímat hovory nebo si nastavit budík. Na displeji dočasně zablokovaného smartphonu může dítě vidět čas zbývající do odblokování.

Pokud byste chtěli propojit více než dvě zařízení, k dispozici je možnost zakoupení DinnerTime plus, který navíc nabídne například přehled celkového času tráveného na chytrém zařízení.

DinnerTime-App.jpg.ashx

[appbox googleplay com.zerodesktop.appdetox.dinnertime]

[appbox appstore id874756033]

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře