Neděle, 9 června, 2024
DomůRecenzeTip: Aplikace, které vám na Valentýna pomohou zabodovat

Tip: Aplikace, které vám na Valentýna pomohou zabodovat

14. únor, svátek Sv. Valentýna – patrona všech zamilovaných, opět klepe na dveře. Každoročně v tento den zamilovaní obdarovávají své partnery, nezamilovaní alespoň své rodiče, sourozence nebo blízké. Pokud jste vše nechali na poslední chvíli a ještě nemáte nic, čím byste své milované obdarovali, přinášíme vám pár tipů na aplikace pro chytré telefony a tablety s Androidem, které vám s potěšením vašeho protějšku mohou pomoci.

Maurerův Výběr Grand Rest.

Maurerův Výběr Grand Rest 1 Maurerův Výběr Grand Rest 2

Maurerův výběr Grand Restaurant, průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restauracích v České republice.

Celostátní anketa Maurerův výběr Grand Restaurant probíhá již 15 let, nově je možné restaurace hodnotit i prostřednictvím mobilních zařízení. Známkuje se jako ve škole 1-5 v kategorii – jídlo, obsluha, interiér. Aplikace dále umožňuje vyhledat restaurace podle zadaných parametrů – podle kuchyně, kraje či vlastnosti (zahrádka, wifi..). Nechybí grafické znázornění vybraného podniku na mapě. Pokud potřebujete rychle vybrat restauraci, jistě oceníte funkci „Nejbližší“ – vyhledání nejbližších restaurací dle aktuální polohy. Nechybí ani TOP 10 seznamy nejlepších restaurací podle jednotlivých parametrů.

[appbox googleplay cz.motion.grandrestaurant]

Sky Map

sky map 1 sky map 2

Čím více potěšit něžnější polovičku, než večerním romantickým koukáním na hvězdy. Aplikace Google Sky Map vám pomůže odhalit jednotlivá souhvězdí bez hlubších znalostí hvězdné oblohy. Pokud máte zařízení s gyroskopem, stačí jen pootáčet telefon či tablet a aplikace zobrazuje váš aktuální výhled. Kromě náhledu na hvězdy a souhvězdí najdete v aplikaci také galerii snímků z Hubbleova teleskopu. Pokud si chcete večer naplánovat, díky funkci cestování v čase máte dopředu možnost nastudovat část oblohy, která bude ve vašem výhledu.

[appbox googleplay com.google.android.stardroid]

Průvodce vínem

vina 1 vina 2

Aplikace pro milovníky vína, pomůže vám vybrat vhodné víno na váš společný večer ve dvou. Blýsknout se můžete i nabytými znalostmi z oblasti sommeliérství. Aplikace Vás seznámí s různými druhy vín, jejich rozdělením, výrobními postupy i odrůdami. Poznáte zajímavé vinařské kraje, dozvíte se něco o historii vinařství v České republice.

[appbox googleplay com.lwi.projects.P2011_06_WineGuide]

My Date HD

my date

Romantickou atmosféru můžete navodit sobě i své polovičce pomocí personifikovatelné HD živé tapety. Do romantického prostředí Paříže s Eifellovkou nebo na pozadí či jiných míst můžete umístit fotografii vaší polovičky do rámečku na stole a připojit romantický vzkaz. Pohrát si také můžete s barvou růží, ubrusu či ubrousků.

[appbox googleplay com.dualboot.apps.vday]

Pivovary (CZ/SK)

pivovary 1 pivovary 2

Holduje váš partner tekutému chlebu? Udělejte mu radost a vezměte jej na Valentýna (či o víkendu) do některého z našich pivovarů. Snáze se zorientovat vám pomůže aplikace Pivovary (CZ/SK). Aplikace vám poskytne zobrazení všech pivovarů v České republice a na Slovenku, detailní informace o pivovaru s možností kontaktování přímo z telefonu a možnost spuštění navigace ke konkrétnímu pivovaru přímo z aplikace.

[appbox googleplay cz.novosvetsky.pivovary]

Maurerův Výběr Grand Bar

Maurerův Výběr Grand Bar 1 Maurerův Výběr Grand Bar 2

Průvodce po nejlepších a nejzajímavějších barech této země vyšel v tištěné podobě pro rok 2012 a 2013. Hlavním posláním bylo objektivně zhodnotit jednotlivé bary v Praze a České republice a přinášet tak milovníkům dobrého pití ověřené informace a zaručené typy.

Grand Bar navázal na úspěšný projekt Maurerův výběr Grand Restaurant, který založil „milovník dobrého jídla a pití“ Pavel Maurer. Momentálně naleznete v aplikaci bary, které byly zařazeny do celostátní ankety pro rok 2013.

[appbox googleplay cz.motion.grandbar]

Romantic Ideas

quotes.romanticideas 1 quotes.romanticideas 2

Pokud vám dochází nápady, jak svoji polovičku potěšit, můžete se inspirovat v aplikaci Romantic Ideas. Tedy za předpokladu, že vám není cizí angličtina. Aplikace obsahuje množství nápadů, widget, pomocí kterého si můžete náměty nechat zobrazovat na vaší pracovní ploše. Zajímavé myšlenky si můžete pro rychlý pozdější návrat ukládat do oblíbených. Nápady lze také snadno sdílet na sociálních sítích.

[appbox googleplay quotes.romanticideas]

Rande.cz

rande 1 rande 2

Nemáte s kým Valentýna trávit a chcete s tím něco udělat? Najít si partnera můžete zkusit i online, pomůže vám k tomu aplikace serveru Rande.cz.

Rande.cz je jedinečná seznamka českého internetu, zaměřená na výběr partnera podle vámi zadaných kritérií, pomůže seznámit se s tím pravým protějškem. Najděte si partnera, přátele, nové známé – prostě kohokoliv, koho právě teď hledáte. Seznámení máte na dosah – stačí se jen registrovat.

Jak Rande.cz funguje? Nejprve se zaregistrujete a popíšete sebe a své zájmy pomocí jednoduchých kroků. Následně zadáte požadavky na svůj protějšek (zájmy, vlastnosti, charakter, …), se kterým byste se chtěli seznámit. Zaregistruj se na Rande, popiš sebe a své zájmy pomocí jednoduchých kroků. Rande vám spočítá, kdo se k vám hodí. Na vás pak je si z vygenerované nabídky vybrat a někoho pozvat na rande.

[appbox googleplay cz.tanger.randecz]

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře